Звіт про Депутатську діяльність у 2014 році

Звіт Андрія Карманського про депутатську діяльність у 2014 році.

Дорогі  Верхньомайданці!

Щиро вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай у 2015 році у Ваших серцях та у нашій країні панує мир! Зичу Вам щастя, радості, міцного здоров’я, достатку і гармонії! Хай Господь Бог благословить  Ваші родини і осипле їх своїми ласками!

За традицією, звітую Вам про роботу, яку  я, як депутат районної ради обраний, у Верхньому Майдані, здійснював у 2014 році.

На початку 2014-го я продовжував брати участь у більшості подій Революції гідності, був на Майдані 22 січня, коли пролилася перша кров,  в цей день Надвірнянська районна та Івано-Франківська обласна ради проводили спільну виїзну сесію на Майдані Незалежності. Був кожного дня з 18 до 20 лютого, в ті миті, коли загинула Небесна Сотня, коли згорів Будинок профспілок, коли відбувалися найтрагічніші у житті нашої країни події.

Коли перші загони добровольців поїхали на Донбас, я розпочав збір коштів для забезпечення необхідними речами наших мужніх хлопців, які брали участь в АТО. Спільно з друзями ми зібрали більше 200 тис. грн. Було передано на передову тепловізор, прилади нічного бачення, приціли, форму, медикаменти, кевларові шоломи та багато інших потрібних для наших вояків речей. До сьогоднішнього дня я не припиняю волонтерську роботу, яка залишається можливою завдяки активній підтримці надвірнянців з США, зокрема Сергія Семака.

Що стосується роботи у районній раді, то в 2014 я взяв участь у всіх чергових сесіях районної ради. Не дивлячись на те, що у 2014 році значну частину коштів Надвірнянська районна рада спрямовувала на підтримку вояків АТО, вдалося отримати певні гроші на розвиток Верхнього Майдану.

Вуличне освітлення.

В районному бюджеті було передбачено 60 тис. грн. на програму модернізації вуличного освітлення у районі. З цих 60 тис. грн. 15 тисяч було спрямовано на облаштування вуличного освітлення у Верхньому Майдані. Зазначені кошти у сумі 14895,15 грн. були освоєні в кінці року.

Придбання резервного котла.

На придбання резервного котла для Верхньомайданської ЗОШ з районного бюджету було виділено 16 тис. грн. Встановлення котла відбудеться вже найближчим часом.

Плідною у 2014 році була співпраця з Івано-Франківською обласною радою, з обласного бюджету для Верхнього Майдану виділялися кошти на наступні потреби:

Добудова підвідного газопроводу «Надвірна - Ланчин».

900 тис. грн. Підрядна організація виконала роботи на зазначену суму.

Заміна вікон на металопластикові.

40 тис. грн. За ці кошти повністю поміняні вікна у приміщеннях школи, спортзалу, майстерні, їдальні Верхньомайданської ЗОШ.

Облаштування теплих туалетів.

50 тис. грн. Вимуруване та перекрите приміщення. Роботи по облаштуванню будуть продовжені у 2015-му році.

Ремонт вулиці Хмельницького.

50 тис. грн. Вказана вулиця повністю покрита щебенем.

Частина коштів на придбання резервного котла.

15 тис. грн. За ці та районні кошти придбано резервний котел загальною вартістю 31 тис. грн. для Верхньомайданської ЗОШ.

Інше.

Підтримка талановитої молоді.

За підсумками 2013/2014 навчального року кращий учень Верхньомайданської ЗОШ отримав планшетний комп’ютер, ще четверо учнів отримали USB-карти пам’яті.

Краща учениця Надвірнянського ліцею отримала планшетний комп’ютер.

Ремонт доріг.

На ремонт та утримання комунальних доріг Верхній Майдан отримав субвенцію з державного бюджету у розмірі 18,1 тис. грн.

Коштів на ремонт дороги Надвірна-Верхній Майдан у 2014 році не виділялося. Ремонт, який здійснювався у грудні 2014 був здійснений за рахунок добровільних пожертв Делятинського держлісгоспу і резервів Надвірнянського райавтодору.

Кошти депутатського фонду.

3000 грн., які передбачені на виконання депутатських повноважень у 2014 році,  були в повному обсязі використані для допомоги жителям Верхнього Майдану та Надвірнянського району.

Передплата «Народної Волі».

Для 10 жителів Верхнього Майдану я оплатив річну передплату районної газети «Народна Воля».

Різне.

У 2014 році мною було направлено наступні депутатські запити:

1.    №16 від 3 лютого 2014 року «Про вирішення проблеми стихійного вивезення сміття в урочище «За чорним».

2.    №17 від 3 лютого 2014 року «Про передбачення в районному бюджеті на 2014 рік коштів на потреби Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ст…».

3.    №18 від 7 серпня 2014 року «Про будівництво у Верхньому Майдані спортивного майданчика для занять важкою атлетикою та воркраутом(вуличним фітнесом)».

4.    №19 від 7 серпня 2014 року «Про заходи для завершення робіт з облаштування вуличного освітлення».

У 2014 році Надвірнянська районна рада прийняла звернення до керівництва держави з проханням вжити заходи для відновлення роботи ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Головні завдання на 2015 рік.

1.    Захист інтересів громади села та району.

2.    Пошук коштів на добудову підвідного газопроводу «Надвірна-Ланчин».

3.    Будівництво спортивного майданчику.

4.    Підтримка талановитої молоді.

5.    Продовження встановлення вуличного освітлення.

6.    Підключення Верхньомайданської ЗОШ до швидкісного Інтернету.

7.    Створення благодійного фонду розвитку Верхнього Майдану.

За різнобічну допомогу в 2014 році я хочу подякувати о. ліц. Михайлу Федоріву, першому заступнику голови обласної ради Олександру Левицькому, народним депутатам Дмитру Шлемку та Юрію Дерев'янку, Михайлу Колинецькому, Ігореві Писклинцю, Василеві Васильовичу Поповичу, Олегу Карманському, Оксані Станкевич, Василеві Гусаку, Віталію Білейчуку, Василеві Токаруку, Володимиру Лозинському, Юрію Іваночку, Федору Онуфраку, Мирославу Степановичу Лукачу, Олені  Семенівні Лозинській, Ярославу Юрійовичу Свідраку, Михайлу Карманському, Юрію Стефанюку, Галині Токарук, Сергію Семаку, Василеві Боднару, Роману Немчуку.

З повагою,

Депутат Надвірнянської районної ради,

Андрій Карманський