Дорогі жителі Надвірнянщини, вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаю Вам та Вашим близьким щасливого і багатого на добрі події та емоції року!

Нехай новонароджений Божий Син осипле своїми ласками Ваші сім’ї, подарує достаток, міцне здоров’я, благополуччя та мир!

Звітуючи про свою депутатську діяльність у 2016 році хочу, передусім, подякувати громаді Верхнього Майдану за той високий рівень довіри, який я отримав на виборах 2015 року. Цей результат є для мене великим стимулом працювати на благо громади рідного Верхнього Майдану і всього Надвірнянського району.

Завдяки Вам ми отримали дуже хорошу і дієздатну команду у Надвірнянській районній раді. Ця команда зуміла ефективно вирішувати ті виклики, які виникали впродовж 2016-го. А це і захист та виплата заробітної плати та всіх надбавок для освітян(що було передбачено рішеннями бюджетної комісії та сесії), виплата зарплати працівникам медицини, допомога апаратам сільських та селищних рад, захист трудових колективів (НГВУ "Надвірнанафтогаз") і багато іншого.

Хочу відмітити, що районна рада зуміла вибудувати ефективні механізми взаємодії з депутатами обласної ради та з Надвірнянською РДА.

Дорогі Верхньомайданці!

Вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Нехай Боже благословення завжди буде над Вами, Вашими сім’ями, нашою громадою та всією Україною! Хай різдвяні свята будуть веселими, щасливими і мирними, хай наші захисники на сході України будуть під покровом Пресвятої Богородиці і повернуться додому живими і здоровими.

Вже шостий рік звітую перед Вами про свою депутатську діяльність. Найперше, хочу Вам щиро подякувати за ту довіру, яку Ви, мені, повторно, висловили на виборах 25 жовтня 2015 року. Для мене є високою честю те, що більше 68% жителів Верхнього Майдану, які прийшли на вибори, проголосували за мене, як за кандидата у депутати обласної ради. Також, один з найвищих у районі рівнів підтримки(45,66%), Ви надали мені, як кандидату до Надвірнянської районної ради. ВО «Батьківщина» отримала 18 мандатів у Івано-Франківській обласній раді, а мій результат виявився 23-м, з 7-ми мандатів, які здобула ВО «Батьківщина» у Надвірнянській районній раді, наш спільний результат виявився найвищим.

Підводячи підсумки 2015 року зупинюся на найважливіших пунктах депутатської діяльності.

Дорогі жителі Надвірнянщини!

У 2010 році мене було обрано депутатом Надвірнянської районної ради у виборчому окрузі №7(село Верхній Майдан). Сьогодні, в кінці каденції, звітую перед Вами про свою депутатську роботу.

Ці п’ять років були складними для кожного з нас і для всієї нашої країни. Спочатку ми були в опозиції до режиму Януковича, протидіяли тиску і репресіям, які застосовувалися найперше до членів ВО «Батьківщина», потім, після перемоги Революції Гідності, стали волонтерами і рятували країну від російської агресії, а зараз робимо все, щоб Україна відновила свій розвиток і забезпечила достойне життя кожному українцю.

Не дивлячись на всі перепони, за 5-ть років вдалося зробити чимало добрих справ. Зупинюся на найважливіших.

Діючи передусім в інтересах громади району, я працював над вирішенням наступних питань:

Звіт Андрія Карманського про депутатську діяльність у 2014 році.

Дорогі  Верхньомайданці!

Щиро вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай у 2015 році у Ваших серцях та у нашій країні панує мир! Зичу Вам щастя, радості, міцного здоров’я, достатку і гармонії! Хай Господь Бог благословить  Ваші родини і осипле їх своїми ласками!

За традицією, звітую Вам про роботу, яку  я, як депутат районної ради обраний, у Верхньому Майдані, здійснював у 2014 році.

На початку 2014-го я продовжував брати участь у більшості подій Революції гідності, був на Майдані 22 січня, коли пролилася перша кров,  в цей день Надвірнянська районна та Івано-Франківська обласна ради проводили спільну виїзну сесію на Майдані Незалежності. Був кожного дня з 18 до 20 лютого, в ті миті, коли загинула Небесна Сотня, коли згорів Будинок профспілок, коли відбувалися найтрагічніші у житті нашої країни події.

Звіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського за 2013 рік.

Дорогі Верхньомайданці, вже традиційно звітую Вам про роботу, яку я, як депутат Надвірнянської районної ради, обраний у Верхньомайданському виборчому окрузі, здійснював у 2013 році.

2013 рік, як і попередні роки «покращення» під керівництвом Партії Регіонів, став роком погіршення виконання державою своїх зобов’язань. На жаль, ці «покращення» у повній мірі відчули на собі жителі Надвірнянщини. В районному бюджеті практично не було коштів на соціально-економічний розвиток, а той мізер, який був передбачений, не можна було використати через те, що державне казначейство не проводило платежі.

Саме тому більшість з того, що було зроблено у 2013 році, вдалося виконати завдяки використанню особистих коштів та ресурсів.

Звіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського про депутатську роботу у 2012 році.

Шановна Верхньомайданська громадо, пропоную Вашій увазі звіт про роботу, яку я виконував у 2012 році у межах наданих мені  депутатських повноважень.

Багато задумів та ідей не вдалося втілити через ряд об’єктивних причин, серед яких: практично повна відсутність у районному бюджеті на 2012 рік коштів на соціально-економічний розвиток, вкрай незадовільна робота казначейства, яке кілька останніх місяців 2012 року не проводило платежі за незахищені видатки, відсутність коштів районному бюджеті на капітальний ремонт доріг.

Серед проблем, які найбільше турбують жителів Верхнього Майдану, я значну увагу приділяв вирішенню наступних:

Звіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського про депутатську роботу у 2011 році.

Дорогі Верхньомайданці, аналізуючи свою роботу у 2011 році, перш за все хочу зазначити, що рік виявився дуже складним для нашої держави і для більшості її громадян.

Ряд проблем вирішити у 2011 році не вдалося, однак були і певні здобутки. Пропоную Вашій увазі перелік питань, над вирішенням яких я працював у 2011 році.

Добудова підвідного газопроводу «Надвірна - Ланчин»