Шановні земляки,

перше, що я хотів би сказати – це те, що 31 жовтня вибори закінчаться, а нам з Вами надалі жити разом, спілкуватися,  ходити до церкви, хрестити дітей, гуляти на весіллях і робити ще багато справ. Тому я прошу всіх залишатися толерантними один до одного і поводити себе так щоб потім не було соромно і щоб у разі потреби Ви завжди могли звернутися за допомогою до кожного з своїх опонентів.

Я обіцяю чесно і прозоро вести свою компанію і не вживати жодних брудних технологій чи провокацій.

Чому я зважився на такий крок:

Ну напевне першим, що підштовхнуло мене піти на Вибори - були ями на дорозі Надвірна-Верхній Майдан. Я Вам чесно скажу, я дуже багато їжджу по Україні і таких поганих доріг як наша практично немає. Особливо прикро, що наше село знаходиться не Бог зна де, а всього на всього в семи кілометрах від районного центру.

Другим, що наштовхнуло мене на думку про районну раду стали неодноразові зустрічі, як у селі так і у Києві з нашим односельчанином Онуфрак Федором Івановичем. Основною темою розмов у цих зустрічах була газифікація Нашого села. Виявилося, що у мене є можливість впливати на цей процес  через моїх друзів у партії Батьківщина. Особливо, я б хотів відзначити допомогу мого доброго і старого друга – депутата Обласної Ради Левицького Олександра Михайловича, та його керівника депутата ВРУ пана Шлемка Д.В. Крім того я хочу подякувати за всебічну допомогу у співпраці з НАК Нафтогаз нашому односельчанину Карманському Олегу.

Третьою причиною стала можливість піти на цей шлях від ВО Батьківщина, яке я маю честь представляти в нашому селі.

Що я вважаю своїми сильними сторонами:

Ну найперше – я народився і значну частину свого життя прожив саме у Верхньому Майдані, я маю тут велику родину,  друзів, похресників, кумів, сусідів і просто знайомих. Я ніколи не відрікався від своєї Батьківщини, мови, звичаїв і традицій.

Я йду у районну раду не сам, а з великою перевіреною і потужною командою, яка починається з депутатів сільської ради Верхнього Майдану і закінчується депутатами Верховної ради України.

Все що я добився у житті – я зробив власними силами і розумом – тому я вірю, що я зможу зробити щось і для нашого села, особливо маючи підтримку, як від односельчан так і від друзів та партії.

Ще однією своєю перевагою, яка звичайно з часом мине, я вважаю молодість. І якщо Ви дасте мені на виборах шанс представляти село у районній раді, то я зроблю все можливе, щоб через кілька років наше село мало власного депутата в обласній.

Минулої неділі хтось запитав мою маму, що на сьогодні я зробив для села, я з радістю поділюся з Вами цією інформацією:

Федір Іванович може підтвердити скільки зусиль з мого боку та боку моїх друзів було докладено для допомоги у газифікації нашого села.

Не дивлячись на спротив влади минулого тижня нам з Олександром Левицьким та Ігорем Писклинцем вдалося спрямувати зусилля дорожніх служб на ремонт дороги до нашого села.

Протягом останніх місяців від Дмитра Шлемка та Олександра Левицького було направлено ряд депутатських запитів та звернень до ВРУ, КМУ, ІФ ОДА з приводу добудови підвідного газопроводу Надвірна - Ланчин, який дозволить завершити газифікацію нашого села.

З 2002 по 2003 рік, коли після закінчення університету я один рік жив у селі і працював на Нафтопереробному заводі. Ми з керівництвом сільської Ради поставили першу в історії села новорічну ялинку. В селі вперше був сільський Дід Мороз та Снігурочка. Були  вперше проведені конкурси містер та міс Верхній Майдан, було ще багато ідей і проектів, які ми реалізували, або прагнули реалізувати.  Я не буду казати важливо це чи ні, багато цього чи мало, але тоді у 2002-2003 роках ми це робили, нам заздрили, нас поливали брудом, казали хто дав Вам право це робити, казали ми можемо краще, але як тільки я переїхав до Києва всі ці починання занепали. Ті хто кричав, що може краще – чомусь нічого так і не зробили.

Основні завдання, які я буду втілювати будучи депутатом Районної ради:

Буду відстоювати на районному рівні всі інтереси нашої громади.

Буду максимально сприяти завершенню газифікації Нашого села і тому щоб грудень  2011 року Верхній Майдан зустрів газифікованим.

Добудуємо будинок культури.

Збудуємо нову школу.

Буду захищати законні інтереси всіх підприємців нашого села.

Буду сприяти створенню нових підприємств на території села.

Буду залучати інвестиції у розвиток села.

Розробимо Інтернет сайт нашого села  www.vmaydan.com .

Буду сприяти наповненню інформаційними матеріалами та книжками сільської та шкільної бібліотек.

Відновлю цілий ряд культурних заходів таких як день села, святкування Нового Року, Дня незалежності, Покрови та інших свят.

Відновимо футбольну команду.

 

Слава Україні!

З повагою,

Андрій Карманський