IMG 2058Друзі, щиро вітаю Вас з Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб у кожному домі був мир і спокій, гармонія і достаток.

Нехай відбуваються дива і прекрасні події, наповнюючи життя чудовими моментами, щасливими посмішками і добротою людських сердець.

Любові та добробуту кожному з вас і процвітання всій нашій рідній Україні!

IMG 2120Щиро вітаю з прийдешнім Новим 2020 роком!

Цьогоріч ми з вами вступаємо в нове десятиліття. Час підводити підсумки не лише року, що минає, а й більш глобальні. Чи працювали ми достатньо, щоб зробити нашу країну кращою? Чи ставили ми правильні цілі? Чи вдалось нам їх досягти?

Поріг нового десятиліття ми з вами переступаємо в складній для країни ситуації. Це виклик для кожного з нас! Давайте будемо більш активними та небайдужими. Цю чисту сторінку історії ми напишемо разом, тож давайте наповнимо її правильними подіями та хорошими новинами!

Нехай рік новий подарує радість і щастя у ваші родини. Нехай він буде щедрим та багатим на добро й здобутки. Щиро бажаю Вам безмежного натхнення, яскравих успіхів і нових перемог! А нашій рідній Україні процвітання та миру!

Щасливого Нового року!

Андрій Карманський, голова постійної комісії з питань бюджету, депутат Надвірнянської районної ради від ВО «Батьківщина»

Дорогі жителі Надвірнянщини, Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щиро вітаю Вас з Воскресінням Господнім!

В ці весняні дні, коли оживає природа, народжується нове життя, ми святкуємо найбільше християнське свято. Свято, яке символізує початок нової епохи, нового рівня свідомості людства, нової, осмисленої, віри у сенс життя, віри у майбутнє, віри у нашого Єдиного Бога!

Часто говорячи «Христос Воскрес!», ми згадуємо і величне «Воскресла Україна!». Наша, зовсім молода держава, як і християнство у свої перші роки, переживає великі випробування. Ми, як і перші християни, своїм існуванням, кинули виклик імперіям сучасності. Ці тюрми народів прагнуть знищити Україну в її зародку, як колись, царі-язичники нищили та вбивали учнів і послідовників Христа.

Але, як і перші християни ми маємо бути сильні і незламні у своїй вірі у Бога і у нашу Державу. Ми, як і вони, зможемо побудувати величний храм під назвою Україна, який тисячоліттями стоятиме на славу воскреслого Ісуса.

У ці святкові дні не забуваймо про наших воїнів-захисників, не забуваймо про людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Будьмо щедрими і милосердними, і Воскреслий Ісус подарує нам і нашим сім’ям мир, здоров’я, достаток і сили йти вперед і робити світ кращим!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

У 2016 році завдяки коштам районного бюджету(0,5 млн. грн.) та коштам з Державного фонду регіонального розвитку(1,5 млн. грн) було завершене будівництво 2-ї черги підвідного газопроводу Надвірна – Ланчин.

Введення в експлуатацію цього газопроводу дозволить газифікувати села Верхній Майдан(1,5 тис. жителі), Красна(3,2 тис. жителів), повністю газифікувати селище Ланчин(8 тис. жителів) та підняти до належного рівня тиск у газовій мережі села Саджавка(3,4 тис. жителів). Крім того, дозволить розпочати газифікацію сіл Білі Ослави(4,5 тис. жителів), Чорні Ослави(2 тис. жителів), Чорний Потік(2,7 тис. жителів).

Головною силою, яка останні 10-ть років добивалася будівництва газопроводу, були жителі села Верхній Майдан. Найбільше на вівтар цієї праці поклали Федір Онуфрак, Андрій Карманський та Михайло Карманський. Ця команда спільно зустрічалася з міністрами, народними депутатами, чиновниками всіх рівнів і «вибивала» гроші на будівництво і з НАК «Нафтогаз», і з державного, обласного та районного бюджетів.

Після введення в експлуатацію 2-ї черги підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин, нарешті з’явилася можливість завершити процес газифікації Верхнього Майдану. Уже багато років коштами та силами громади Верхнього Майдану зроблені всі вуличні газопроводи загальною протяжністю близько 21 кілометр. І для підключення села потрібно встановити ГРП та підключити його до підвідного газопроводу. Орієнтовна вартість цих робіт близько 670 тис. грн.

Цього року, після візиту до Верхнього Майдану керівництва обласної та районної ради, Надвірнянської районної РДА, прийняте рішення про виділення необхідних коштів з обласного бюджету.

Дорогі жителі Надвірнянщини!

Щиро вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай 2017-й принесе у ваші затишні оселі міцне здоров’я, достаток, радість, сміх і посмішки дорогих вам людей!

Хай народжене дитятко Ісус візьме вас у свої турботливі обійми та дарує вам багато Божих ласк!

Миру, злагоди, поваги та надії у ваших сім’ях та в нашій Україні!

Щасливого 2017-го!

На позачерговій сесії Надвірнянської районної ради депутати підтримали рішення про виділення 500 тис. грн. на співфінансування добудови підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин.

За словами депутата Андрія Карманського, раніше аналогічне рішення було прийнято бюджетною комісією.

"Цього року є дійсно високі шанси, що будівництво газопроводу буде завершено. Саме таку умову поставили чиновники з Державного Фонду Регіонального Розвитку. І саме тому був відібраний наш об'єкт. У березні бюджетна комісія вже дала гарнатії виділення даних коштів, але для перемоги у відборі саме підвідного газопроводу було прийняте рішення скликати позачергову сесію та закріпити її рішенням виділення необхідних для співфінансування 500 тис. грн.", - сказав Андрій Карманський.

Загалом для завершення будівництва потрібно 2,5 млн. грн. з яких 1,95 млн. грн. будуть виділені з ДФРР.

 Дорогі жителі Надвірнянщини!

Вітаю Вас з святом Великодня, найбільшим релігійним святом року, яке символізує перемогу добра над злом, життя над смертю, майбутнього над минулим.

Саме сьогодні ми маємо усвідомити, що після випробувань завжди йде радість перемоги.

Ми живемо в період змін, боротьби з ворогом зовнішнім і внутрішнім, економічної нестабільності та невпевненості у завтрашньому дні.

Ми, як і Господь наш Ісус Христос, йдемо своєю хресною дорогою. І на нашій дорозі є надзвичайно важливою віра у нашу країну, у свої сили і у те, що наша справа є правдивою і з нами Всевишній Бог.

Я знаю, що спільними зусиллями, з вірою і працею, ми зможемо гідно виховати дітей, забезпечити достойну старість нашим батьками, не піддатися спокусам та не впасти в зневіру.

Сьогодні знову стає актуальним вітання з 90-х: «Христос Воскрес – Воскресне Україна!»

Тож сьогодні я зичу вам, насамперед, віри у нашу перемогу, здоров’я, мирного неба та Божого благословення!

Христос Воскрес! Славімо його!

З повагою,

Андрій Карманський

депутат Надвірнянської районної ради