Звіт за депутатську каденцію

Дорогі жителі Надвірнянщини!

У 2010 році мене було обрано депутатом Надвірнянської районної ради у виборчому окрузі №7(село Верхній Майдан). Сьогодні, в кінці каденції, звітую перед Вами про свою депутатську роботу.

Ці п’ять років були складними для кожного з нас і для всієї нашої країни. Спочатку ми були в опозиції до режиму Януковича, протидіяли тиску і репресіям, які застосовувалися найперше до членів ВО «Батьківщина», потім, після перемоги Революції Гідності, стали волонтерами і рятували країну від російської агресії, а зараз робимо все, щоб Україна відновила свій розвиток і забезпечила достойне життя кожному українцю.

Не дивлячись на всі перепони, за 5-ть років вдалося зробити чимало добрих справ. Зупинюся на найважливіших.

Діючи передусім в інтересах громади району, я працював над вирішенням наступних питань:1. Добудова підвідного газопроводу Надвірна - Ланчин, введення в експлуатацію якого дозволить газифікувати села Красна, Верхній Майдан, підняти до належного тиску і відновити підключення нових абонентів у селищі Ланчин і селі Саджавка, розпочати роботи з газифікації сіл Білі Ослави, Чорні Ослави, Чорний Потік.

Працюючи над вирішенням даного питання, разом із командою однодумців я був автором депутатських запитів та звернень районної ради, кілька разів зустрічався з керівниками профільних міністерств, керівниками Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківської обласної ради. Результатом цієї роботи стало виділення 4,5 млн. грн. на будівництво газопроводу(НАК «Нафтогаз України» - 2,5 млн. грн. та 2,0 млн. грн. Івано-Франківська обласна рада). Частина з цих коштів освоюється зараз, а для повного введення в експлуатацію газопроводу необхідно ще 1,5 млн. грн. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб ці кошти були виділені в 4-му кварталі 2015 року.

2. Ремонт доріг у районі.

За моїм наполяганням зі спеціального фонду обласного бюджету виділено 225 тис. грн. на ремонт дороги Надвірна - Парище(через Верхній Майдан) та 225 тис. грн. на ремонт дороги Лісна Тарновиця  – Тлумач(через Парище та Гаврилівку).

Як член бюджетної комісії відстояв пропозицію виділення з районного бюджету 700 тис. грн. на ремонт доріг у населених пунктах  Ланчин – 99 тис. грн., Камінне – 99 тис. грн., Тисменичани – 99 тис. грн., Саджавка – 99 тис. грн., Волосів – 99 тис. грн., Цуцилів – 99 тис. грн.,  Гвізд – 20 тис. грн., Білі Ослави – 50 тис. грн., Заріччя – 36 тис. грн.

Домігся виділення 50 тис. грн. з обласного бюджету на ремонт вулиці Хмельницького у селі Верхній Майдан.

Постійно підтримував запити колег-депутатів, які стосувалися ремонту доріг і сам подавав такі запити.

3. Підтримка закладів освіти.

Спрямував ряд депутатських запитів та звернень стосовно виділення коштів для завершення облаштування мансардного поверху у Надвірнянському ліцеї, реагуючи на які Івано-Франківська обласна рада виділила у 2015 році 250 тис. грн.

Останні три роки нагороджую кращих учнів Надвірнянського ліцею цінними призами.

П’ять років нагороджую цінними призами кращих учнів Верхньомайданської школи.

Відстояв ідею виділення коштів на придбання нового комп’ютерного класу для Парищенської ЗОШ. На останній сесії обласної ради ця пропозиція була підтримана.

Домігся заміни вікон на металопластикові у всіх приміщеннях Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів.

За рахунок коштів районного та обласного бюджету було облаштоване централізоване опалення у Верхньомайданській школі та розпочато будівництво теплих туалетів. Зроблено проект свердловини.

4. Модернізація освітлення населених пунктів.

Активно підтримую районну програму модернізації освітлення у населених пунктах, займався супроводом робіт з освітлення центральної вулиці села Верхній Майдан.

5. Покращення доступу до мережі Інтернет.

Провів перемовини з провайдерами, щодо забезпечення можливості високошвидкісного доступу до мережі Інтернет для жителів сіл Саджавка та Верхній Майдан. Вирішив питання підключення Верхньомайданської  школи(безкоштовний та безлімітний доступ).

6. Організація та підтримка культурних заходів.

Брав участь у організації фестивалів «ДжинджурФист» та «На Рождество».

Щорічно організовував для жителів Верхнього Майдану святкування Дня Незалежності України.

За підтримки шахового клубу «Інтелект» та Верхньомайданського сільського голови проводив чемпіонат Верхнього Майдану з шахів.

7. Волонтерська діяльність.

Був активним учасником Революції Гідності, одразу після початку бойових дій на сході координував збір коштів та речей на підтримку учасників АТО з Надвірнянщини, зокрема бійців 95-ої аеромобільної бригади(придбав  тепловізор, прилад нічного бачення, лазерний далекомір, кевларові шоломи, бронежилети, аптечки та інші необхідні речі), бійців батальйону Прикарпаття(кевларові шоломи, медикаменти), бійців інших підрозділів на прохання жителів району.

Всі 5-ть років, я щорічно звітував перед виборцями, регулярно проводив зустрічі, не пропустив жодної чергової сесії районної ради, взяв участь у більшості засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій. За активну депутатську роботу отримав грамоти від голів районної та обласної рад і адміністрацій.

Багато із зробленого стало можливим завдяки підтримці і допомозі о. ліц. Михайла Федоріва, першого заступника голови обласної ради Олександра Левицького, народного депутата України Дмитра Шлемка, Верхньомайданського сільського голови Михайла Колинецького, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Ігоря Писклинця, голови районної ради Василя Поповича, Руслана Терешка, Олега Карманського, Оксани Станкевич, Василя Гусака, Віталія Білейчука, Василя Токарука, Володимира Лозинського, Юрія Іваночка, Федора Онуфрака, Михайла Винника, Івана Степника, Сергія Ємельянчука, Богдана Климковецького, Івана Гриджука, Мирослава Лукача, Олени Лозинської, Ярослава Свідрака, Михайла Карманського, Юрія Стефанюка, Галини Токарук, Сергія Семака, Василя Боднара, Романа Немчука, багатьох моїх друзів і громади району.

З повагою,
Андрій Карманський
Депутат Надвірнянської районної ради
ВО «Батьківщина».
www.karmanskyy.org

https://pharma-generic.com/buy-modafinil