Звіт про депутатську діяльність у 2011 році.

Звіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського про депутатську роботу у 2011 році.

Дорогі Верхньомайданці, аналізуючи свою роботу у 2011 році, перш за все хочу зазначити, що рік виявився дуже складним для нашої держави і для більшості її громадян.

Ряд проблем вирішити у 2011 році не вдалося, однак були і певні здобутки. Пропоную Вашій увазі перелік питань, над вирішенням яких я працював у 2011 році.

Добудова підвідного газопроводу «Надвірна - Ланчин»

 

Для введення в експлуатацію зазначеного газопроводу необхідно було отримати 3,6 млн. грн. З цією метою я тричі зустрічався з керівниками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Наслідком цих зустрічей стало виділення у серпні 2011 року 1,5 млн.грн. на добудову газопроводу. У вирішенні цього питання активну участь приймали: Олег Карманський, Федір Онуфрак, Михайло Колинецький та жителі села, які ставили свої підписи на колективних зверненнях. Крім того, 10/03/2011 мною  та 17/09/2011 депутатом обласної ради Олександром Левицьким, було направлено депутатські запити, які стосувалися добудови газопроводу.

Ремонт дороги Верхній Майдан – Надвірна

Цю проблему не вдалося вирішити навіть частково. Не дивлячись на всі зусилля, які доклав я особисто та районна рада в цілому, ситуація з ремонтом доріг у районі залишається складною. В значній мірі це зумовлено змінами до бюджетного кодексу, які внесла діюча влада. Мною, ще 14/12/2010, було подано депутатський запит №8-2/2010, у якому йшла мова про незадовільний стан дороги Надвірна - Верхній Майдан. Також на сесії 04/08/2011 районна рада підтримала звернення до Президента та Кабінету Міністрів України з приводу незадовільного стану доріг у районі.

Транспортне сполучення з Надвірною

В першому кварталі 2011 року жителі нашого села мали серйозні проблеми з прямуванням автобусів до Надвірної. З цього приводу мною було направлено два депутатські запити(14/12/10 №8-2/2010 та 10/03/11 №60-5/2011), наслідком яких є стабілізація ситуації з пасажирськими перевезеннями. Крім того, розпочате обговорення введення нового пасажирського маршруту - з села Середній Майдан до Надвірної через Верхній Майдан. У випадку втілення в життя даної ідеї, жителі Середнього Майдану значно скоротять час та вартість переїзду до Надвірної, а жителі Верхнього Майдану отримають нову зупинку у віддаленому куточку села.

Допомога Верхньомайданській ЗОШ

Значну увагу у своїй депутатській діяльності я приділяв і приділятиму допомозі Верхньомайданській школі. За підсумками 2010/2011 навчального року було визначено кращого учня школи, який отримав цінний приз. Спільно з депутатом обласної ради Арсеном Сідашем було проведено семінар на тему Євроінтеграції України. У 2011 році за рахунок районного бюджету школа отримала ноутбук та проектор, розроблено проект майданчика з штучним покриттям, розроблений проект та розпочато будівництво центрального опалення та теплих туалетів. Також завдяки активній співпраці з депутатом обласної ради Олександром Левицьким, вдалося за рахунок коштів обласного бюджету поміняти у школі частину вікон на металопластикові.

Футбольна команда

Цього року відновили свої виступи у чемпіонаті району верхньомайданські футболісти. Це вдалося завдяки спільним зусиллям сільського голови Михайла Колинецького, футболістів Василя Гусака, Василя Токарука, Василя Дем’янчука та інших. Як депутату, мені вдалося переконати районну раду виділити з бюджету 5000 грн. на розвиток спорту у нашому селі. За ці кошти купили форму для частини команди. Для купівлі другої частини форми силами громади було зібрано необхідні кошти.

Майданчик з штучним покриттям

Цього року на штучне покриття для міні-футбольного майданчика з районного бюджету планувалося виділити 120 тис. грн., ще 50 тис. грн. я переконав депутатів виділити на будівництво основи для майданчика. У липні був виготовлений проект, а на початку листопада планувалося розпочати роботи по будівництву основи. Я не хочу озвучувати причин, через які будівництво у 2011 році так і не розпочалося, але компромісним рішенням стало перенаправлення 170 тис. грн. на центральне опалення у школі.

Швидкісний доступ до мережі Інтернет

11 травня 2011 року, я звернувся із депутатським зверненням до начальника Цеху ТП №10 (Укртелеком) пана Юрія Іроденка з питанням про розширення мережі Інтернет в межах Надвірнянського району. Також я звертався до Інтернет – провайдера Net Group з проханням встановити у Верхньому Майдані обладнання необхідне для надання послуг з доступу до мережі Інтернет. На даний момент перемовини тривають і я сподіваюся, що у 2012 верхньомайданці зможуть використовувати високошвидкісний доступ до мережі.

Вуличне освітлення

12 тис. грн. з районного та обласного бюджету було виділено на встановлення у нашому селі вуличного освітлення. Станом на сьогодні розроблено проект та закуплено частину необхідного обладнання.

Кошти депутатського фонду

Депутат Надвірнянської районної ради мав у 2011 році 2000 грн. на виконання депутатських повноважень. З свого фонду 1500 грн. я направив на допомогу жителям Верхнього Майдану, 500 грн. на прохання інших депутатів районної ради, я направив на допомогу жителям району. В свою чергу на моє прохання голова районної ради Василь Попович виділив 500 грн. на допомогу жителю нашого села.

Різне

Я намагався максимально допомогти всім жителям Верхнього Майдану, які до мене зверталися. Регулярно проводив прийом громадян. Десять жителів села у 2011 році безкоштовно отримали передплату газети «Народна Воля».

Плани на 2012 рік

Більшість задач, над якими я працюватиму у 2012 році переходять з 2011. Пропоную їх перелік:

1.    Відстоювання інтересів громади села та району.

2.    Добудова газопроводу(отримання 2,1 млн. грн.).

3.    Ремонт дороги Верхній Майдан – Надвірна.

4.    Будівництво майданчика з штучним покриттям.

5.    Покращення умов у школі.

6.    Розвиток спорту у селі.

7.    Вивезення сміття.

8.    Підтримка талановитої молоді.

9.    Покращення якості доступу до мережі Інтернет.

10.    Залучення інвестицій у село(участь у інвестиційних проектах та програмах).

На завершення хочу щиро подякувати Всім, хто протягом року допомагав мені у здійсненні депутатських повноважень: народному депутату Дмитру Шлемку, депутатам обласної ради Олександру Левицькому та Арсену Сідашу, заступнику голови районної ради Ігореві Писклинцю, начальнику відділу освіти райдержадміністрації Михайлу Виннику, Верхньомайданському сільському голові Михайлу Колинецькому, отцю Михайлу Федоріву, Федору  Онуфраку,  Олегу Карманському, Василеві Гусаку, Василеві Токаруку і всім моїм друзям та членам команди.

З повагою,

Депутат Надвірнянської районної ради,

Андрій Карманський