Звіт про діяльність у 2010 році

Шановна громадо села Верхній Майдан,

Користуючись нагодою я Хочу відзвітувати Вам за те, що я зробив для села у 2010 році. Як Вам відомо депутатські повноваження я отримав 26 листопада 2010 року, однак не зважаючи на те, що з цього моменту пройшло ледь більше місяця я хочу оприлюднити свій перший звіт, який стане звітом про зроблене мною у 2010 році.

 

Ви знаєте, що ще за довго до свого обрання, я з Онуфраком Федором Івановичем та Карманським Олегом  активно займався вирішенням проблеми газифікації нашого села і зокрема питанням добудови підвідного газопроводу Надвірна - Ланчин. На даний момент я можу сказати Вам, що вже повністю освоєний 1 млн. грн. виділений на даний проект у 2009 році, крім того є домовленість про продовження робіт компанією Рембудсервіс у першому півріччі 2011 року  на суму 500 тис. грн. Завдяки моїй активній участі та участі Карманського Олега до НАК Нафтогаз були передані всі необхідні документи  для підписання додаткової угоди на продовження фінансування будівництва газопроводу. Нажаль у цьому році угоду підписати не вдалося у зв’язку з відсутністю, на момент подачі документів , коштів у НАК Нафтогаз. Однак,  у нас є всі передумови розраховувати на підписання відповідної угоди вже у першому кварталі 2011 року.

У 2010 році я значну частину своєї уваги зосередив на допомозі Верхньомайданській школі. Я закупив для школи нових книжок на суму понад 300 грн. Посприяв, щоб школа найближчим часом отримала нове обладнання  за рахунок коштів районного бюджету. Заплановано визначити кращого учня школи у навчальному 2010/2011 році та вручити йому коштовний подарунок орієнтовною вартістю 1000 грн.

Також я оплатив передплату 10 примірників газети Народна Воля для жителів нашого села.

У цьому році я активно займався вирішенням питання транспортного сполучення між нашим селом та Надвірною, мій депутатський запит з даного приводу був направлений до районної адміністрації.

Розпочаті  підготовчі роботи для проведення у січні – лютому 2011 Чемпіонату Верхнього Майдану з шахів.

Також я хочу висвітлити основні завдання, які я буду вирішувати у 2011 році.

1.    Завершення добудови підвідного газопроводу.

2.    Проведення ремонту дороги.

3.    Виготовлення документації на будівництво школи.

4.    Відновлення будівництва будинку культури.

5.    Покращення якості Інтернет зв’язку. Забезпечення Інтернетом школи та сільської ради.

6.    Продовження забезпечення новими книжками бібліотеки.

7.    Вирішення питання прибирання сміття на території  села.

8.    Впровадження премії кращим учням нашої школи, підтримка талановитої молоді.

Значна частина переліченого не була б зроблена без підтримки людей, яким я вкотре хочу щиро подякувати, а це: народний депутат Дмитро Шлемко, депутат обласної ради Олександр Левицький, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Винник, Верхньомайданський сільський голова Михайло Колинецький, отець Михайло Федорів, Федір  Онуфрак,  Олег Карманський, Василь Семків і всі мої друзі та члени команди.

 

З повагою,

Депутат Надвірнянської районної ради,

Андрій Карманський