Звіт про депутатську діяльність у 2012 році.

Звіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського про депутатську роботу у 2012 році.

Шановна Верхньомайданська громадо, пропоную Вашій увазі звіт про роботу, яку я виконував у 2012 році у межах наданих мені  депутатських повноважень.

Багато задумів та ідей не вдалося втілити через ряд об’єктивних причин, серед яких: практично повна відсутність у районному бюджеті на 2012 рік коштів на соціально-економічний розвиток, вкрай незадовільна робота казначейства, яке кілька останніх місяців 2012 року не проводило платежі за незахищені видатки, відсутність коштів районному бюджеті на капітальний ремонт доріг.

Серед проблем, які найбільше турбують жителів Верхнього Майдану, я значну увагу приділяв вирішенню наступних:

 

Добудова підвідного газопроводу «Надвірна - Ланчин»

24 травня 2012 року на сесії районної ради було прийняте ініційоване мною та депутатом Іваном Забронським звернення Надвірнянської районної ради до Кабінету Міністрів України та до Верховної Ради України.

12 липня 2012 року я був на прийомі у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

31 липня 2012 року організував кілька дзвінків від жителів Верхнього Майдану на гарячу лінію міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Також з даного питання я активно спілкувався з представниками районної та обласної влади, але через відсутність коштів будь-яких позитивних результатів по добудові підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин досягнути не вдалося.

Ремонт дороги Верхній Майдан – Надвірна

5 січня 2012 року Надвірнянська районна рада підтримала мій депутатський запит щодо включення в перелік першочергових заходів по ремонту доріг у Надвірнянському районі, ремонт автомобільної дороги Надвірна – Верхній Майдан. 

Через відсутність необхідного фінансування був проведений тільки ямковий ремонт дороги.

Будівництво паливної для Верхньомайданської ЗОШ

Питання будівництва паливної вдалося успішно вирішити в 2012 році. Паливна повністю готова і буде введена у експлуатацію найближчими днями.

Допомога Верхньомайданській ЗОШ

5 кращих учнів Верхньомайданської ЗОШ отримали цінні призи за успіхи у навчанні у 2011/2012 навчальному році. 

Також школа отримала кілька футбольних та волейбольних м’ячів. 

До дня Святого Миколая першокласники отримали розмальовки з основами дорожнього руху.

Швидкісний доступ до мережі Інтернет

5 січня 2012 я звернувся до керівництва РДА із запитом щодо вирішення проблеми доступу до мережі Інтернет жителів с.Верхній Майдан.

23 листопада 2012 року написав звернення на ім’я генерального директора Інтертелеком.

Продовжую вести перемовини з представниками Інтернет-провайдера Уарнет щодо встановлення у Верхньому Майдані їхнього передавача.

В даний момент питання знаходиться на стадії вивчення технічної можливості встановлення передавача.

Вуличне освітлення

Через відсутність можливості провести відповідні оплати перенесено на 2013 рік.

Кошти депутатського фонду

Депутат Надвірнянської районної ради мав у 2012 році 2000 грн. на виконання депутатських повноважень. З свого фонду 1000 грн. я направив на допомогу жителям Верхнього Майдану, 1000 грн. на прохання інших депутатів районної ради я направив на допомогу жителям району.

Різне

10 тис. грн. було виділено з районного бюджету на ремонт огорожі навколо символічної могили на місці бою сотні Чайки. За ці гроші закуплена значна частина необхідних будівельних матеріалів, а роботи по відновленню огорожі будуть розпочаті весною 2013 року.

Десять жителів села у 2012 році безкоштовно отримали передплату газети «Народна Воля».

У 2012 році я розпочав співпрацю з Надвірнянською школою-інтернатом. Завдяки об’єднанню зусиль жителя Верхнього Майдану Михайла Лозинського, начальника відділу освіти РДА Михайла Винника, заступника начальника відділу освіти Олега Ковальчука,  директора школи-інтернату Мирослава Карпенюка вдалося організувати одноденну поїздку до Буковелю 50-ти вихованцям інтернату. Крім того, я долучився до організації поїздки для дітей з інтернату до кінотеатру у Івано-Франківськ.

У 2012 році я сприяв організації у нашому районі фестивалю коляд «На Рождество» та етнофестивалю «ДженджурФист».

За активну депутатську роботу був відзначений Грамотою голови обласної ради.

Плани на 2013 рік

1.    Відстоювання інтересів громади села та району.

2.    Добудова підвідного газопроводу Надвірна - Ланчин (отримання 4,5 млн. грн.).

3.    Ремонт дороги Верхній Майдан – Надвірна.

4.    Покращення умов у школі.

5.    Розвиток спорту у селі.

6.    Вивезення сміття.

7.    Підтримка талановитої молоді.

8.    Покращення якості доступу до мережі Інтернет.

9.    Залучення інвестицій у село(участь у інвестиційних проектах та програмах).

Більшість із того, що було зроблено у 2012 році, було б неможливе без постійної підтримки та допомоги з боку о. ліц. Михайла Федоріва, першого заступника голови обласної ради Олександра Левицького, голови районної ради Василя Поповича, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Ігоря Писклинця, депутатів обласної ради Андрія Троценка та Арсена Сідаша, начальника відділу освіти РДА Михайла Винника, Верхньомайданського сільського голови Михайла Колинецького, жителів Верхнього Майдану Олега Карманського, Василя Токарука, Василя Гусака, Федора Онуфрака, Олени Лозинської, Ярослава Свідрака та багатьох інших. 

Щиро дякую Вам за допомогу та поради!

 

З повагою,

Депутат Надвірнянської районної ради,

Андрій Карманський