Звіт про депутатську діяльність у 2015 році

Дорогі Верхньомайданці!

Вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим! Нехай Боже благословення завжди буде над Вами, Вашими сім’ями, нашою громадою та всією Україною! Хай різдвяні свята будуть веселими, щасливими і мирними, хай наші захисники на сході України будуть під покровом Пресвятої Богородиці і повернуться додому живими і здоровими.

Вже шостий рік звітую перед Вами про свою депутатську діяльність. Найперше, хочу Вам щиро подякувати за ту довіру, яку Ви, мені, повторно, висловили на виборах 25 жовтня 2015 року. Для мене є високою честю те, що більше 68% жителів Верхнього Майдану, які прийшли на вибори, проголосували за мене, як за кандидата у депутати обласної ради. Також, один з найвищих у районі рівнів підтримки(45,66%), Ви надали мені, як кандидату до Надвірнянської районної ради. ВО «Батьківщина» отримала 18 мандатів у Івано-Франківській обласній раді, а мій результат виявився 23-м, з 7-ми мандатів, які здобула ВО «Батьківщина» у Надвірнянській районній раді, наш спільний результат виявився найвищим.

Підводячи підсумки 2015 року зупинюся на найважливіших пунктах депутатської діяльності.

1. Добудова підвідного газопроводу Надвірна – Ланчин.

За моїм наполяганням, та за підтримки депутатів обласної ради Олександра Левицького(перший заступник голови обласної ради 6-го скликання) та Володимира Поповича, Надвірнянської районної ради, жителів Верхнього Майдану, у обласному бюджеті було передбачено і вже практично освоєно 1,1 млн. грн. Ще 800 тис. грн. планували отримати з Державного фонду регіонального розвитку, на жаль, мені не вдалося відстояти виділення цих коштів.

13 січня 2015 року Надвірнянська районна рада підтримала ініційоване мною звернення до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Яценюка А.П., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. щодо фінансування газопроводу Надвірна – Ланчин за кошти державного бюджету.

У 2016 році  буду продовжувати працювати на вирішенням даного питання, буду наполягати на включенні цього об’єкту до числа тих, які фінансуються з Державного бюджету, зокрема через Державний фонд регіонального розвитку.

2. Ремонт доріг у районі.

Я домігся виділення зі спеціального фонду обласного бюджету 225 тис. грн. на ремонт дороги Надвірна - Парище(через Верхній Майдан) та 225 тис. грн. на ремонт дороги Лісна Тарновиця – Тлумач(через Парище та Гаврилівку). У листопаді ці суми було збільшено відповідно до 350 тис. грн. і 550 тис. грн. Кошти освоєні в повному обсязі.

Як член бюджетної комісії відстояв пропозицію виділення з районного бюджету 700 тис. грн. на ремонт доріг у населених пунктах Ланчин – 99 тис. грн., Камінне – 99 тис. грн., Тисменичани – 99 тис. грн., Саджавка – 99 тис. грн., Волосів – 99 тис. грн., Цуцилів – 99 тис. грн., Гвізд – 20 тис. грн., Білі Ослави – 50 тис. грн., Заріччя – 36 тис. грн.

Постійно підтримував запити колег-депутатів, які стосувалися ремонту доріг і сам подавав такі запити.

3. Підтримка закладів освіти.

Спрямував ряд депутатських запитів та звернень стосовно виділення коштів для потреб Верхньомайданської ЗОШ та Надвірнянського ліцею.

За підтримки Олександра Левицького, Верхньомайданська, Тисменичанська та Переріслянська школи отримали по одному комплекту парт і крісел(на один навчальний клас у кожній школі). Парищенська школа отримала новий комп’ютерний клас.

Домігся підключення високошвидкісного Інтернету у Верхньомайданській школі.

Традиційно нагородив призами кращих учнів Верхньомайданської школи та Надвірнянського ліцею.

У 2015 році зроблено проект свердловини для Верхньомайданської школи.

4. Модернізація освітлення населених пунктів.

Активно підтримував районну програму модернізації освітлення у населених пунктах, займався супроводом робіт з освітлення центральної вулиці села Верхній Майдан, яка на даний момент частково освітлена(у 2015 році на освітлення Верхнього Майдану було передбачено 10 тис. грн. з обласного та 18 тис. грн. з районного бюджетів).

Буду домагатися продовження освітлення у 2016 році. На ці потреби у районному бюджеті на 2016 рік передбачено 120 тис. грн.

5. Кошти депутатського фонду.

Кошти, які передбачені на виконання депутатських повноважень у 2015 році, були, в повному обсязі, використані для допомоги жителям Верхнього Майдану та Надвірнянського району.

6. Передплата «Народної Волі».

Для 10 жителів Верхнього Майдану я оплатив річну передплату районної газети «Народна Воля».

7. Депутатські запити і звернення.

У 2015 році мною було направлено наступні депутатські запити і звернення:

№20 від 13 січня 2015 року.

«Передбачити у Програмі соціально-економічного розвитку Надвірнянського району на 2015 рік кошти на наступні потреби:
1. Облаштування теплих туалетів у Верхньомайданській ЗОШ І-ІІ ступенів – орієнтовно 100 тис. грн.
2. Утеплення спортзалу Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів – орієнтовно 75 тис. грн.
3. Буріння свердловини для Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів – орієнтовно 40 тис. грн.
4. Встановлення металевих дверей у приміщеннях спортзалу та майстерні Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів.
5. Заміна підлоги у Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів.
6. Облаштування вуличного освітлення – орієнтовно 90 тис. грн.
7. Облаштування дитячого майданчика – орієнтовно 20 тис. грн.
8. Облаштування спортивного майданчика – орієнтовно 30 тис. грн.
9. Придбання холодильника з морозильною камерою для Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів.
10. Придбання принтера для Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів.
11. Спорудження колодязя з технічною водою для потреб Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів.»

№ 21 від 11 червня 2015 року.

«Забезпечити виконання та фінансування визначених у «Програмі соціально-економічного розвитку Надвірнянського району на 2015 рік» робіт:
1. Ремонт туалету в Верхньомайданській ЗОШ І-ІІ ст. – 95 тис. грн.
2. Ремонт опалення у Верхньомайданській ЗОШІ-ІІ ст. - 60 тис. грн.
3. Буріння свердловин в Парищенській, Зеленській ЗОШ І-ІІІ ст. та Верхньомайданській ЗОШ І-ІІ ст. – 90 тис. грн.
4. Модернізація зовнішнього освітлення у с. Верхній Майдан 28,5 тис. грн.(18,5 тис. грн. районний бюджет і 10 тис. грн. обласний бюджет).
Також прошу в період літніх канікул провести заміну підлоги у Верхньомайданської ЗОШ І-ІІ ступенів.»

№ 22 від 11 червня 2015 року.

«Надвірнянський ліцей, є одним із найкращих навчальних закладів у Івано-Франківській області. Учні ліцею успішно представляють надвірнянщину на конкурсах та олімпіадах обласного та національного рівня.
Вже кілька років у ліцеї триває облаштування мансардного поверху з метою використання під навчальні кабінети.
Для завершення вказаних робіт необхідно близько 300 тис. грн. Прошу Вас, по мірі можливості, передбачити у районному бюджеті необхідні для закінчення будівництва кошти.
Також прошу Вас звернутися до Івано-Франківської ОДА з проханням передбачити кошти на будівництво спортивного залу та їдальні для Надвірнянського ліцею.»

№ 23 від 11 серпня 2015 року.

«Виконуючи доручення жителів села Верхній Майдан, звертаюся до Вас із проханням при перегляді виконання Надвірнянського районного бюджету за перше півріччя 2015 року передбачити 75 тис. грн. на ремонт дороги Надвірна - Парище.
Виділення зазначених коштів дозволить зняти існуючу, у зв’язку з незадовільним станом дороги, соціальну напругу.»

№ 24 від 20 серпня 2015 року.

«Звертаємося до Вас із проханням вжити заходи для ремонту автомобільної дороги між селами Верхній Майдан та Середній Майдан. На нашу думку, дорога знаходиться у задовільному стані і ремонт проблемних відрізків допоможе забезпечити нормальне транспортне сполучення між селами. Крім того, жителі села Середній Майдан зможуть по даній дорозі добиратися до районного центру.
Довжина маршруту Середній Майдан – Ланчин – Надвірна становить приблизно 33 км.
Довжина маршруту Середній Майдан – Верхній Майдан – Надвірна становить приблизно 17 км.»

№ 1 від 21 грудня 2015 р.

«Вже майже тридцять років у селі Верхній Майдан триває будівництво будинку культури. Жителі села не мають приміщення для проведення культурно-масових заходів, занять творчою самодіяльністю та інших, потрібних для повноцінного функціонування громади, видів діяльності.
Виконуючи доручення жителів села Верхній Майдан, прошу Вас вжити заходи по відновленню будівництва будинку культури у селі Верхній Майдан. Прошу визначити технічний стан споруди, знайти проектно-кошторисну документацію, у разі потреби отримати копії у архівах, розробити та запропонувати варіанти виростання частини споруди під ДНЗ. Після відновлення та експертизи ПКД включити даний об’єкт до числа об’єктів, які фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та інших фондів чи грантових організацій.
Також прошу виконати демонтаж небезпечних для життя перекриттів.»

Головні завдання на 2016 рік.

1. Захист інтересів громади села та району.
2. Пошук коштів на добудову підвідного газопроводу «Надвірна - Ланчин».
3. Будівництво спортивного майданчику.
4. Підтримка талановитої молоді.
5. Продовження встановлення вуличного освітлення.
6. Створення благодійного фонду розвитку Верхнього Майдану.

Багато із зробленого стало можливим завдяки підтримці і допомозі о. ліц. Михайла Федоріва, першого заступника голови обласної ради Олександра Левицького, народного депутата України Дмитра Шлемка, Верхньомайданського сільського голови Михайла Колинецького, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Ігоря Писклинця, голови районної ради Василя Поповича, Руслана Терешка, Олега Карманського, Оксани Станкевич, Василя Гусака, Віталія Білейчука, Василя Токарука, Володимира Лозинського, Юрія Іваночка, Федора Онуфрака, Михайла Винника, Івана Степника, Сергія Ємельянчука, Богдана Климковецького, Івана Гриджука, Мирослава Лукача, Олени Лозинської, Ярослава Свідрака, Михайла Карманського, Юрія Стефанюка, Галини Токарук, Сергія Семака, Василя Боднара, Романа Немчука, багатьох моїх друзів і громади району. https://pharma-generic.com/buy-soma

З повагою,
Депутат Надвірнянської районної ради,
Андрій Карманський