Дорогі жителі Надвірнянщини, Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щиро вітаю Вас з Воскресінням Господнім!

В ці весняні дні, коли оживає природа, народжується нове життя, ми святкуємо найбільше християнське свято. Свято, яке символізує початок нової епохи, нового рівня свідомості людства, нової, осмисленої, віри у сенс життя, віри у майбутнє, віри у нашого Єдиного Бога!

Часто говорячи «Христос Воскрес!», ми згадуємо і величне «Воскресла Україна!». Наша, зовсім молода держава, як і християнство у свої перші роки, переживає великі випробування. Ми, як і перші християни, своїм існуванням, кинули виклик імперіям сучасності. Ці тюрми народів прагнуть знищити Україну в її зародку, як колись, царі-язичники нищили та вбивали учнів і послідовників Христа.

Але, як і перші християни ми маємо бути сильні і незламні у своїй вірі у Бога і у нашу Державу. Ми, як і вони, зможемо побудувати величний храм під назвою Україна, який тисячоліттями стоятиме на славу воскреслого Ісуса.

У ці святкові дні не забуваймо про наших воїнів-захисників, не забуваймо про людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Будьмо щедрими і милосердними, і Воскреслий Ісус подарує нам і нашим сім’ям мир, здоров’я, достаток і сили йти вперед і робити світ кращим!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

У 2016 році завдяки коштам районного бюджету(0,5 млн. грн.) та коштам з Державного фонду регіонального розвитку(1,5 млн. грн) було завершене будівництво 2-ї черги підвідного газопроводу Надвірна – Ланчин.

Введення в експлуатацію цього газопроводу дозволить газифікувати села Верхній Майдан(1,5 тис. жителі), Красна(3,2 тис. жителів), повністю газифікувати селище Ланчин(8 тис. жителів) та підняти до належного рівня тиск у газовій мережі села Саджавка(3,4 тис. жителів). Крім того, дозволить розпочати газифікацію сіл Білі Ослави(4,5 тис. жителів), Чорні Ослави(2 тис. жителів), Чорний Потік(2,7 тис. жителів).

Головною силою, яка останні 10-ть років добивалася будівництва газопроводу, були жителі села Верхній Майдан. Найбільше на вівтар цієї праці поклали Федір Онуфрак, Андрій Карманський та Михайло Карманський. Ця команда спільно зустрічалася з міністрами, народними депутатами, чиновниками всіх рівнів і «вибивала» гроші на будівництво і з НАК «Нафтогаз», і з державного, обласного та районного бюджетів.

Після введення в експлуатацію 2-ї черги підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин, нарешті з’явилася можливість завершити процес газифікації Верхнього Майдану. Уже багато років коштами та силами громади Верхнього Майдану зроблені всі вуличні газопроводи загальною протяжністю близько 21 кілометр. І для підключення села потрібно встановити ГРП та підключити його до підвідного газопроводу. Орієнтовна вартість цих робіт близько 670 тис. грн.

Цього року, після візиту до Верхнього Майдану керівництва обласної та районної ради, Надвірнянської районної РДА, прийняте рішення про виділення необхідних коштів з обласного бюджету.

Дорогі жителі Надвірнянщини!

Щиро вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай 2017-й принесе у ваші затишні оселі міцне здоров’я, достаток, радість, сміх і посмішки дорогих вам людей!

Хай народжене дитятко Ісус візьме вас у свої турботливі обійми та дарує вам багато Божих ласк!

Миру, злагоди, поваги та надії у ваших сім’ях та в нашій Україні!

Щасливого 2017-го!

На позачерговій сесії Надвірнянської районної ради депутати підтримали рішення про виділення 500 тис. грн. на співфінансування добудови підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин.

За словами депутата Андрія Карманського, раніше аналогічне рішення було прийнято бюджетною комісією.

"Цього року є дійсно високі шанси, що будівництво газопроводу буде завершено. Саме таку умову поставили чиновники з Державного Фонду Регіонального Розвитку. І саме тому був відібраний наш об'єкт. У березні бюджетна комісія вже дала гарнатії виділення даних коштів, але для перемоги у відборі саме підвідного газопроводу було прийняте рішення скликати позачергову сесію та закріпити її рішенням виділення необхідних для співфінансування 500 тис. грн.", - сказав Андрій Карманський.

Загалом для завершення будівництва потрібно 2,5 млн. грн. з яких 1,95 млн. грн. будуть виділені з ДФРР.

 Дорогі жителі Надвірнянщини!

Вітаю Вас з святом Великодня, найбільшим релігійним святом року, яке символізує перемогу добра над злом, життя над смертю, майбутнього над минулим.

Саме сьогодні ми маємо усвідомити, що після випробувань завжди йде радість перемоги.

Ми живемо в період змін, боротьби з ворогом зовнішнім і внутрішнім, економічної нестабільності та невпевненості у завтрашньому дні.

Ми, як і Господь наш Ісус Христос, йдемо своєю хресною дорогою. І на нашій дорозі є надзвичайно важливою віра у нашу країну, у свої сили і у те, що наша справа є правдивою і з нами Всевишній Бог.

Я знаю, що спільними зусиллями, з вірою і працею, ми зможемо гідно виховати дітей, забезпечити достойну старість нашим батьками, не піддатися спокусам та не впасти в зневіру.

Сьогодні знову стає актуальним вітання з 90-х: «Христос Воскрес – Воскресне Україна!»

Тож сьогодні я зичу вам, насамперед, віри у нашу перемогу, здоров’я, мирного неба та Божого благословення!

Христос Воскрес! Славімо його!

З повагою,

Андрій Карманський

депутат Надвірнянської районної ради

Дорогі жителі Верхнього Майдану, Лісної Велесниці, Парище, Гаврилівки, Камінного, Волосова, Перерослі, Тисменичан та Лісної Тарновиці!

25 жовтня відбудуться вибори до місцевих рад. Від вашої активності та мудрості буде залежати те, якими будуть наступні кілька років. Обираючи депутатів та сільських голів, пам’ятайте - на їх плечі будуть покладені складні рішення щодо об’єднання громад, можливого закриття шкіл, медичних закладів, дитячих садочків. Вони будуть координувати підтримку наших захисників на сході, будуть вирішувати щоденні проблеми громади і дбати про захист Ваших інтересів.

Прошу Вас обрати тих, хто має бажання і сили взяти на свої плечі обов’язок – бути захисником громади.

Я, Андрій Карманський, балотуюся до Івано-Франківської обласної ради у виборчому окрузі №35 до якого входять Тисменичани, Перерісль, Гаврилівка, Лісна Тарновиця, Камінне, Волосів, Парище, Лісна Велесниця та мій рідний Верхній Майдан.

У разі обрання мене депутатом обласної ради, обіцяю віддано служити громаді Надвірнянщини та Прикарпаття, зробити все, щоб ваші населені пункти розвивалися, а якість життя у них постійно зростала.

Не дивлячись на те, що мені 35 років, я маю великий досвід, який дозволить мені з перших днів плідно працювати у обласній раді.

Як член команди ВО «Батьківщина», яка буде мати велику фракцію у обласній раді, я зможу покладатися на підтримку багатьох однодумців починаючи від депутатів районної ради і закінчуючи депутатами Верховної ради України.

ВО «Батьківщина» багато років послідовно захищала інтереси простих українців, жителів сіл і містечок, вчителів, лікарів, робітників, учасників АТО та членів їх родин. Ми домагаємося індексації пенсій та зарплат, зниження тарифів до реальної їх вартості, ремонту доріг, дієвої боротьби з корупцією, покращення якості освітніх та медичних послуг, соціального захисту найбідніших. Ми завжди були з вами, не ховалися за парканами та пропускними пунктами. Ми відкриті для людей і тому просимо вас підтримати нашу команду, яка йде під №1 до Надвірнянської районної ради, та особисто мене, №9 до Івано-Франківської обласної ради.

З надією на Вашу підтримку, поради і допомогу прошу Вас прийти на вибори 25 жовтня та надати мені честь представляти Вас у Івано-Франківській раді.

Дякую!

З повагою,

Андрій Карманський

Кандидат у депутати Івано-Франківської обласної ради у виборчому окрузі №35

6 жовтня 2015 року на спільному засіданні бюджетної комісії та комісії з питань соціально-економічного розвитку депутати Надвірнянської районної ради виділили 700 тис. грн. на ремонт доріг у районі. Про це повідомив член бюджетної комісії Андрій Карманський.

«Я і всі присутні на засіданні депутати проголосували за виділення коштів, адже ганебний стан доріг у Надвірнянському районі завжди був у епіцентрі нашої уваги, про що свідчать десятки депутатських запитів і звернень.
Однак, особисто мене, дивує намагання керівництва РДА прив’язати виділення коштів районного бюджету до своєї передвиборчої агітації.  Переконаний, жителі Надвірнянщини дадуть такій «агітації» належну оцінку» - заявив Андрій Карманський.